ბაუ ბათუმი საზაფხულო სკოლის ფარგლებში მასპინძლობს ტრეზორის აკადემიას.
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი 9-10 აგვისტოს ეკონომიკის საზაფხულო სკოლის ფარგლებში მასპინძლობს ტრეზორის აკადემიას.
შეხვედრა გაიმართება პროექტის „თავისუფალი სტუდენტები თავისუფალი საქართველოსთვის“ ფარგლებში და მიზნად ისახავს ახალგაზრდებისთვის ეკონომიკური თავისუფლების, კრიპტოვალუტების, საკუთრების უფლებებისა და ბიუჯეტის ხარჯვის მნიშვნელობის გაცნობას.
მონაწილეები ჩაერთვებიან ლექციებსა და დისკუსიებში, შეისწავლიან თავისუფალი ბაზრის პრინციპებს, ფინანსურ პასუხისმგებლობას და პირადი ბიუჯეტის მართვას.
პროექტის ბოლოს ყველა მონაწილე მიიღებს სერტიფიკატს, ასევე ყოველი დღის ბოლოს ჩატარდება შეჯიბრი მონაწილეებს შორის, სადაც პირველი სამი ადგილი დასაჩუქრდება სპეციალური პრიზებით, ხოლო სხვა მონაწილეებს გადაეცემათ სამახსოვრო მერჩენდაიზი.

Trezor Academy as Part of The Summer School of Economics.
On August 9–10, BAU International University Batumi will host Trezor Academy as part of the Summer School of Economics.
The event is organized within the framework of the project "Free Students for a Free Georgia" and aims to introduce young people to the importance of economic freedom, cryptocurrencies, property rights, and budget spending.
Participants will take part in lectures and discussions, learning about free market principles, financial responsibility, and personal budget management.
At the end of the program, all participants will receive certificates. Additionally, at the end of each day, a competition will be held among the participants — the top three winners will receive special prizes, while all other participants will be gifted commemorative merchandise.