24 ივნისს, ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტში გაიმართება კულტურული ფესტივალი, რომელიც აერთიანებს ჩვენს მრავალფეროვან სტუდენტურ საზოგადოებას ერთი მიზნისთვის — კულტურათა, ტრადიციებისა და ერთმანეთის უკეთ გაცნობისთვის.
სტუმრებს შესაძლებლობა ექნებათ დაათვალიერონ სხვადასხვა ქვეყნის კუთხეები, დააგემოვნონ ტრადიციული კერძები და დაესწრონ ცოცხალ წარმოდგენებს.
ფესტივალში მონაწილეობს სტუდენტების დიდი ნაწილი — როგორც ქვეყნის წარმომადგენლები, ასევე მოხალისეები, რომლებიც აქტიურად არიან ჩართული ორგანიზებასა და შემოქმედებით პროცესში.

On June 24, BAU International University Batumi will host a Cultural Festival that brings together our diverse student community with one shared goal — to celebrate and learn more about each other’s cultures and traditions.
Guests will have the chance to explore country-themed booths, taste traditional dishes, and enjoy live performances.
A large number of students are participating in the festival — both as country representatives and as volunteers actively involved in the organization and creative process.