Dr. Belter - ის ვიზიტი ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტში
17 აპრილს, ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტმა უმასპინძლა ცნობილ გერმანულ ბრენდს Dr. Belter - ს. სესიას ხელმძღვანელობდა ბრენდის აღმასრულებელი დირექტორი სონია ბელტერ-ჰელალი.
კომპანია სპეციალიზირებულია მაღალი ხარისხის კოსმეტიკური პროდუქტების კვლევაში, განვითარებასა და წარმოებაში.
შეხვედრის ფარგლებში, განიხილეს ბრენდის პროდუქცია და კოსმეტიკურ ინდუსტრიაში 40 წლიანი გამოცდილების მანძილზე ჩამოყალიბებული მეთოდოლოგია.
საერთაშორისო თანამშრომლობის კონტექსტში, გერმანიას განსაკუთრებული ადგილი უჭირავს ჩვენს სტრატეგიულ დაგეგმარებაში. მსგავსი ღონისძიებები ხელს უწყობს ინტეგრაციას გლობალური პარტნიორობის განვითარებაში.
ჩვენ მადლობას ვუხდით Dr. Belter -ის ორგანიზაციას თავიანთი გამოცდილებისა და შეხედულებების გაზიარებისთვის.

On April 17th, BAU International University Batumi hosted the famous German brand Dr. Belter, The session was conducted by Sonia Belter-Helal, CEO of the brand.
The company specializes in the research, development, and production of high-quality cosmetic products.
During the meeting, they discussed the brand's products and the methodology developed over 40 years of experience in the cosmetic industry.
In the context of international cooperation, Germany holds a special place in our strategic planning. Such events contribute to our integration into the development of global partnerships.