ბაუ ბათუმის კურსდამთავრებულები NEURO-2023 კონფერენციაზე
კონფერენცია ფოკუსირებული იყო სამ ძირითად თემაზე: უახლესი მიღწევები ტვინის აშლილობასა და თერაპიაში, გენდერული მრავალფეროვნება და ახალი აღმოჩენები ნეირომეცნიერებაში და ციფრული ჯანმრთელობა.
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტის კურსდამთავრებულებმა, ელენე ნიკოლეიშვილმა და აჰმად ხალელმა მე-3 და მე-4 კურსელებთან ერთად წარადგინეს პოსტერ-პრეზენტაცია თემაზე „ ქცევის სხვადასხვა სახეები და ფსიქიატრიული აშლილობის განვითარება მოზარდებსა და მოზრდილებში, აჭარაში“ ყველა მიღებული აბსტრაქტი ინდექსირებული იქნება EuroPub-ის მონაცემთა ბაზაში და თითოეული მონაწილე მიიღებს საერთაშორისო სერთიფიკატს გაერთიანებული სამეფოს სამეცნიერო კვლევებისა და პუბლიკაციების ცენტრისგან.
სტუდენტთა მობილობა  ლიტვის ჯანმრთელობის მეცნიერებათა უნივერსიტეტში
სტუდენტთა მობილობა ლიტვის ჯანმრთელობის მეცნიერებათა უნივერსიტეტში
2023 წლის აკადემიური თანამდებობების დასაკავებლად ღია კონკურსში გამარჯვებული კონკურსანტების ბრძანება
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი ExpoGeorgia-ს მიერ ორგანიზებულ რიგით მე-13 განათლების საერთაშორისო გამოფენაზე
ერთობლივი სიმპოზიუმი უროლოგიაში: თურქეთი და საქართველო
მედიცინისა და ჯანდაცვის მეცნიერებათა ფაკულტეტის დეკანი, ქალბატონი ლეილა ახვლედიანი, ოსტრავას უნივერსიტეტს ეწვია

BAU Batumi Graduates at The NEURO-2023 Conference, Themed "Charting New Frontiers in Neuroscience
The NEURO-2023 Conference, themed "Charting New Frontiers in Neuroscience," held from October 20th to 22nd, 2023, in partnership with the 4th Annual Meeting of the International Center for Neuroscience Research in Georgia.
This prestigious event featured a dynamic exploration of three key focal areas: Recent Advances in Brain Disorders and Therapy Gender Diversity and Emerging Neuroscience Insights Digital Health: Present Trends and Future Horizons Among the notable contributors were Elene Nikoleishvili and Ahmad Khaleel, both graduates of BAU International University Batumi, alongside 3rd and 4th-year students.
They presented an engaging poster titled, "Diverse Screen Behaviors and Their Impact on the Development of Psychiatric Disorders in Adolescents and Adults in Adjara." Moreover, we are delighted to announce that all accepted abstracts will be meticulously cataloged within the EuroPub database, ensuring the global dissemination of groundbreaking research. Furthermore, all conference participants will be awarded international certificates by the Center of Advanced Scientific Research and Publications (CASRP) based in the United Kingdom, further acknowledging their valuable contributions to the field of neuroscience. Activate to view larger image,