საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტი, Erasmus + Staff week ის ფარგლებში, ეწვია რუმინეთის უნივერსიტეტს - Vasile Goldis Western University of Arad.
საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტი,  Erasmus + Staff week ის ფარგლებში, ეწვია რუმინეთის უნივერსიტეტს - Vasile Goldis Western University of Arad.
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტი, 21-25 მაისის განმავლობაში, Erasmus + Staff week ის ფარგლებში, ეწვია რუმინეთის უნივერსიტეტს - Vasile Goldis Western University of Arad.
შეხვედრის ფარგლებში, სადაც 22 ქვეყნის სხვადასხვა ინსტიტუცია იყო წარმოდგენილი, საერთო სტრატეგიული დაგეგმარების გაცვლა განხორციელდა. პარტნიორები გაეცნენ უნივერსიტეტის შიდა სტრუქტურას, გაცვლით პროგრამებს და ინტერნაციონალიზაციის პოლიტიკას, რის შედეგადაც დაიგეგმა სხადასხვა საერთაშორისო აქტივობა ერასმუსის კონტექსტში.

BAU International University Batumi visited Vasile GoldiÈ™ Western University of Arad in Romania
The Department of International Relations of BAU International University Batumi visited Vasile GoldiÈ™ Western University of Arad in Romania from May 21-25, as part of Erasmus+ Staff Week.
During the meeting, which included representatives from various institutions across 22 countries, a strategic planning exchange was conducted. The partners learned about the internal structure of the university, exchange programs, and internationalization policies. As a result, various international activities have been planned within the context of Erasmus.