ბაუ საერთაშორისო უნივერსიტეტში პირველკურსელი სტუდენტებისთვის საორიენტაციო დღე გაიმართა. შეხვედრის ფარგლებში ახალ სტუდენტებს მიესალმნენ სასწავლო პროცესების მენეჯერები და სტუდენტთა მხარდაჭერისა და კარიერული განვითარების დეპარტამენტის ხელმძღვანელი.
მათ პირველკურსელებს უნივერსიტეტში სწავლის დაწყება მიულოცეს და მნიშვნელოვანი ინფორმაცია მიაწოდეს ახალი აკადემიური ეტაპის შესახებ. საორიენტაციო დღის ფარგლებში სტუდენტები გაეცნენ სასწავლო პროცესის ორგანიზებას, უნივერსიტეტის აკადემიურ გარემოსა და სტუდენტურ სერვისებს.
მათ ასევე მიიღეს ინფორმაცია სტუდენტთა მხარდაჭერისა და კარიერული განვითარების მიმართულებით არსებულ შესაძლებლობებზე. შეხვედრა კითხვა-პასუხის რეჟიმში წარიმართა, რაც სტუდენტებს შესაძლებლობას აძლევდა, მათთვის საინტერესო საკითხებზე დეტალური ინფორმაცია მიეღოთ. გისურვებთ წარმატებულ, საინტერესო და ნაყოფიერ სტუდენტურ წლებს!

An Orientation Day for first-year students was held at BAU International University Batumi. During the meeting, the new students were welcomed by the Academic Process Managers and the Head of the Student Support and Career Development Department.
They congratulated the first-year students on beginning their studies at the university and shared important information about this new stage of their academic journey. As part of Orientation Day, students were introduced to the organization of the academic process, the university’s academic environment, and available student services.
They also learned about the opportunities and resources offered through student support and career development. The meeting included a Q&A session, giving students the opportunity to receive detailed answers to their questions. We wish all our first-year students successful, exciting, and rewarding years ahead!