აკადემიური კონკურსის პირველ ეტაპზე გადასულ კანდიდატებთან საკონკურსო კომისიის გასაუბრება გაიმართება 13 აპრილს 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე.
შერჩეულ კანდიტატებს ინფორმაცია გასაუბრების დროსთან დაკავშირებით ადამიანური რესურსების მართვის სამსახურიდან მიეწოდებათ მათ პირად ელექტრონულ ფოსტაზე .
გასაუბრება გაიმართება დისტანციურად „Zoom“ პლატფორმის მეშვეობით. სურვილის შემთხვევაში კანდიდატს შეუძლია მივიდეს ბაუს კამპუსში და ისარგებლოს გასაუბრებისთვის უნივერსიტეტის ინფრასტრუქტურით (I სართული, ოთახი N4). კამპუსში მისვლის შემთხვევაში კანდიდატმა უნდა გაითვალისწინოს პანდემიის პირობებში არსებული უნივერსიტეტის შიდა რეგულაციები.

Candidates who have passed the first stage of the academic competition will be interviewed by the competition committee on April 13 from 11:00 AM to 16:00 PM.
Selected candidates will be notified of the time of the interview by the Human Resources Management department in their personal e-mail.
The interview will be conducted remotely through the "Zoom" platform. If desired, the candidate can visit the BAU campus and use the university infrastructure for the interview (I floor, room N4). In case of arrival at the campus, the candidate should consider the internal regulations of the university in the event of a pandemic.