21 აპრილს გაიმართა ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის წარმომადგენლების შეხვედრა უნივერსიტეტის ადმინისტრაციულ პერსონალთან.
შეხვედრის ფარგლებში განხორციელდა ხარისხის სამსახურის მიერ ჩატარებული კვლევის მიგნებების გაცნობა სტუდენტების კმაყოფილების შესახებ.
შეხვედრის დასრულების შემდგომ ხარისხის სამსახურის წარმომადგენლებმა უპასუხეს დასმულ შეკითხვებს ჩატარებულ კვლევის მეთოდოლოგიასთან დაკავშირებით. ადმინისტრაციულმა პერსონალმა, ასევე, წარმოადგინა უკუკავშირი სტუდენტების კმაყოფილების ასამაღლებელ ღონისძიებების დაგემვის შესახებ.

On April 21, a meeting was held between the representatives of the Quality Assurance Department and the administrative staff of the University.
During the meeting, the findings of the research conducted by the Quality Assurance Department on students’ satisfaction were introduced.
After the meeting, the representatives of the Quality Assurance Department answered the questions regarding the research methodology. Administrative staff also provided feedback on the planning of increasing students’ satisfaction rate.