ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტში სტომატოლოგიის ფაკულტეტის დეკანის თანამდებობაზე ასოცირებული პროფესორი ნინო თებიძე დაინიშნა.
30, იანვარი 2025
ნინო თებიძე მრავალწლიანი აკადემიური და კლინიკური გამოცდილებით გამოირჩევა. მისი საქმიანობის სფერო მოიცავს პალიატიურ მედიცინას, სტომატოლოგიას და სამედიცინო განათლებას.
მისი ხელმძღვანელობით, ფაკულტეტი მიზანმიმართულად გააგრძელებს ხარისხიანი აკადემიური გარემოს შექმნას და საერთაშორისო სტანდარტების დანერგვას.
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი ულოცავს ქალბატონ ნინოს ახალ პოზიციაზე დანიშვნას და უსურვებს წარმატებას მომავალ საქმიანობაში!

Associate Professor Nino Tebidze has been appointed as the Dean of the School of Dental Medicine at BAU International University Batumi.
Nino Tebidze is distinguished by her extensive academic and clinical experience. Her areas of expertise include palliative medicine, dentistry, and medical education.
Under her leadership, the faculty will continue its commitment to fostering a high-quality academic environment and implementing international standards.
BAU International University Batumi congratulates Professor Tebidze on her new position and wishes her success in her future endeavors!