ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტის ბიბლიოთეკისა და Prosperus Books-ის ორგანიზებით უნივერსიტეტში გაიმართა წიგნების გამოფენა.
გამოფენის ფარგლებში სტუდენტებს ჰქონდათ შესაძლებლობა დაეთვალიერებინათ მრავალფეროვანი წიგნები, გაცნობოდნენ სხვადასხვა ჟანრის ლიტერატურას და საჭიროების შემთხვევაში შეეძინათ მათთვის სასურველი გამოცემები. გამოფენის მიზანი იყო განათლების მხარდაჭერა, სტუდენტებში კითხვის კულტურის პოპულარიზაცია და წიგნთან ურთიერთობის წახალისება.
ბიბლიოთეკა და Prosperus Books მადლობას უხდიან ყველა სტუდენტსა და უნივერსიტეტის წარმომადგენელს ღონისძიებაში აქტიური ჩართულობისთვის. ჩვენ ვაგრძელებთ წიგნისა და ცოდნის პოპულარიზაციას და მალე შემოგთავაზებთ ახალ, საინტერესო ინიციატივებს.

A Book Exhibition on Campus
BAU International University Batumi, in partnership with the university library and Prosperus Books, organized a book exhibition on campus.
During the exhibition, students had the opportunity to explore a diverse selection of books, discover literature from various genres, and purchase desired editions if needed. The event aimed to support education, promote a reading culture among students, and encourage engagement with books.
The university library and Prosperus Books extend their gratitude to all students and university representatives for their active participation in the event. We remain committed to promoting books and knowledge and look forward to bringing you new and exciting initiatives soon!