ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტს გაცნობითი ვიზიტით თურქეთის რესპუბლიკის გენერალური კონსული ბათუმში - ბატონი ადნან ალთაი ალთინორსი ეწვია.
შეხვედრის ფარგლებში, განხილული იქნა ორმხრივი სტრატეგიული ურთიერთობები და მათი განვითარების სხვადასხვა ასპექტი. ასევე, ყურადღება გამახვილდა სამომავლო თანამშრომლობის შესაძლებლობებზე, რომლებიც ხელს შეუწყობს განათლებისა და აკადემიური ურთიერთობების გაღრმავებას.
მოხარული ვართ, რომ ჩვენი უნივერსიტეტი აგრძელებს მჭიდრო თანამშრომლობას საერთაშორისო პარტნიორებთან და ქმნის ახალ შესაძლებლობებს სტუდენტებისა და აკადემიური საზოგადოების განვითარებისთვის!

Consul General of The Republic of Turkey Visits BAU Batumi.
We were honored to welcome the Consul General of the Republic of Turkey in Batumi, Mr. Adnan Altay Altinors, on an introductory visit to BAU International University Batumi.
During the meeting, we discussed bilateral strategic relations and explored various aspects of their development. Special attention was given to future collaboration opportunities that will contribute to deepening educational and academic relations.
We are proud that our university continues to build strong partnerships with international stakeholders, creating new opportunities for the growth and development of our students and academic community!