ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი, ახალგაზრდა თაობის აკადემიური მოტივაციის ამაღლების, სკოლებში სასწავლო პროცესის ხელშეწყობისა და მოტივირებული მოსწავლეების წახალისების მიზნით, აცხადებს სასკოლო ოლიმპიადა 2025-ს.
აქართველოს სხვადასხვა რეგიონიდან.
ღონისძიება ჩატარდება უნივერსიტეტის კამპუსში და მოიცავს საგნობრივ ტესტირებას შემდეგ საბუნებისმეტყველო საგნებში:
* ბიოლოგია
* ქიმია
* ფიზიკა
* მათემატიკა
მოსწავლეებს ეძლევათ შესაძლებლობა, გამოცადონ თავიანთი აკადემიური უნარები კონკურენტულ გარემოში, გაიღრმავონ საგნობრივი კომპეტენციები და გაეცნონ თანამედროვე უნივერსიტეტის ინფრასტრუქტურასა და საგანმანათლებლო სივრცეს.

In support of academic motivation among the younger generation, encouragement of talented students, and enhancement of the learning process in schools across Georgia, BAU International University Batumi is launching the School Olympiad 2025.
📠The event will take place on campus and will include subject-based testing in the following natural sciences:
Biology
Chemistry
Physics
Mathematics
Students will have the opportunity to test their academic skills in a competitive environment, deepen their subject knowledge, and explore the infrastructure and educational space of a modern university.