ფიცის დადების ცერემონია
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტის რექტორი, ქალბატონი ირინა იმერლიშვილი, საქართველოს პრეზიდენტ მიხეილ ყაველაშვილთან და პარლამენტის თავმჯდომარე - შალვა პაპუაშვილთან ერთად დაესწრო საკონსტიტუციო სასამართლოში დანიშნული მოსამართლის - ბატონ გიორგი მოდებაძის ფიცის დადების ცერემონიას.
საზეიმო ღონისძიება გაიმართა საკონსტიტუციო სასამართლოს შენობაში და მას ესწრებოდნენ ცენტრალური ხელისუფლების და ადგილობრივი უწყებების უმაღლესი წარმომადგენლები.
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი ულოცავს ბატონ გიორგი მოდებაძეს მნიშვნელოვან პროფესიულ მიღწევას და უსურვებს წარმატებებს საპასუხისმგებლო საქმიანობაში საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოს მოსამართლის სტატუსით.

The Rector of BAU International University Batumi, Mrs. Irina Imerlishvili, together with the President of Georgia Mikheil Kavelashvili and the Speaker of Parliament Shalva Papuashvili, attended the oath-taking ceremony of Mr. Giorgi Modebadze, appointed as a judge of the Constitutional Court of Georgia.
The official ceremony took place at the Constitutional Court building and was attended by high-ranking representatives of central and local government institutions.
BAU International University Batumi congratulates Mr. Giorgi Modebadze on this significant professional achievement and wishes him success in his important role as a judge of the Constitutional Court of Georgia.