მოხარული ვართ გაცნობოთ, რომ საქართველოს განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრის უმაღლესი საგანმანათლებლო პროგრამების აკრედიტაციის საბჭოს გადაწვეტილებით ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტის განათლების ადმინისტრირების სამაგისტრო პროგრამას უპირობო აკრედიტაცია მიანიჭა.
უცხოელი ექსპერტის შეფასებით, პროგრამა აკმაყოფილებს აკრედიტაციის ყველა შესაბამის კრიტერიუმს, რაც კიდევ ერთხელ უზრუნველყოფს მაღალი აკადემიური ხარისხისა და სტუდენტებისათვის სამომავლო შესაძლებლობების გაფართოების გარანტიას.
საბუთების მიღების პროცედურების შესახებ ინფორმაციისთვის თვალი ადევნეთ ჩვენს ვებგვერდსა და სოციალურ მედიას.

Master’s Program Educational Administration is Accredited
We are pleased to announce that, by decision of the Accreditation Council of Higher Education Programs of the National Center for Educational Quality Enhancement of Georgia, the Master’s Program in Educational Administration at BAU International University Batumi has been granted unconditional accreditation.
According to the evaluation of the international expert, the program fully meets all accreditation criteria, once again ensuring high academic quality and guaranteeing expanded opportunities for students in the future.
For information on the application and admission procedures, please follow updates on our website and social media channels.