16 მარტს ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტში საქართველოში პირველად გაიმართება ჯანდაცვის დარგობრივი დასაქმების ფორუმი საგანმანათლებლო დაწესებულებებთან და დამსაქმებლებთან თანამშრომლობით.
ნახე მეტი10-16 მარტს ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტისა და ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის პარტნიორობით, მსოფლიო ბანკისა და კონკურენტული ინოვაციის ფონდის ფინანსური მხარდაჭერით მიმდინარე პროექტის „განათლება უკეთესი დასაქმებისთვის: პარტნიორობა ინოვაციურ ჯანდაცვაში“ ფარგლებში, გაიმართება პირველი დარგობრივი დასაქმების კვირეული ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტში ჯანდაცვის მიმართულებით საგანმანათლებლო დაწესებულებებთან და დამსაქმებლებთან თანამშრომლობით.
ნახე მეტიყოველ სტუდენტს ენიჭება საკუთარი პროფილი ელექტრონულ სასწავლო მართვის სისტემაში
ნახე მეტიბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი აცხადებს აკადემიურ კონკურსს საზოგადოებრივი ჯანდაცვის მიმართულებით სასწავლო კურსის ლექტორებისთვის.
ნახე მეტისაგაზაფხულო სემესტრი ოფიციალურად დაიწყო ბაუ ბათუმში
ნახე მეტიბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი არის ერთ-ერთი ყველაზე წარმატებული კერძო საგანმანათლებლო ინსტიტუცია საქართველოში, რომელიც ორიენტირებულია ტალანტების ძიებასა და ინოვაციური სასწავლო გარემოს უზრუნველყოფაზე.
ნახე მეტიმედიცინისა და ჯანდაცვის მეცნიერებათა ფაკულტეტის სტუდენტები - მარიამ დუმბაძე და გიგა პასჩენკო კლინიკური პრაქტიკის მიზნით ეწვევიან ჩეხეთში ოპერირებად ვესტ ბოჰემიის უნივერსიტეტს
ნახე მეტიბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი წარმატებებს უსურვებს მას!
ნახე მეტიკონკურსის მიზანია მტკიცებულებების გაზიარება საზოგადოებრივი ჯანმრთელობის, ჯანმრთელობის პოლიტიკისა და ჯანდაცვის მენეჯმენტის დარგის უახლეს მიღწევებზე, სამეცნიერო აღმოჩენებზე, ინოვაციებსა და საქართველოსთვის მათ აქტუალობაზე დისკუსიის ინიცირების ხელშეწყობა სოციალური მედიის სივრცეში.
ნახე მეტინინო თებიძე მრავალწლიანი აკადემიური და კლინიკური გამოცდილებით გამოირჩევა. მისი საქმიანობის სფერო მოიცავს პალიატიურ მედიცინას, სტომატოლოგიას და სამედიცინო განათლებას.
ნახე მეტიბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი აცხადებს ერაზმუს+ საერთაშორისო მობილობის კონკურსს აფილირებული აკადემიური პერსონალისთვის.
ნახე მეტიმოხარულები ვართ გაცნობოთ, რომ 2025 წლის იანვრიდან ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტის რექტორის პოზიციას ქალბატონი თეა მიქელაძე დაიკავებს.
ნახე მეტი2025 წლის ზაფხულისთვის შემოთავაზებულია პროგრამა "Norway på norsk", სამკვირიანი კურსი ნორვეგიის კულტურისა და ენის შესახებ, რომელიც აერთიანებს ნორვეგიული ენის შესავალ გაკვეთილებს, კულტურულ გამოცდილებასა და ექსკურსიებს ოსლოს რეგიონის სხვადასხვა ადგილებში.
ნახე მეტინუ გაუშვებ შანს მიიღო მაღალი ხარისხის სამედიცინო განათლება ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტში!